Zakupy i rozrywka w jednym, tak wyjątkowym miejscu.

Nowoczesna Galeria, która została specjalnie zaprojektowana z myślą o wygodzie klientów. Na dwóch poziomach oferuje przyjazną atmosferę, gdzie można znaleźć wszystko co sprawia, że zakupy będą zawsze udane. Bogata oferta Galerii daje możliwość dokonania zakupów w markowych butikach, m.in. Big Star, Diverse, Hebe, H&M, CCC, Briju, Orsay, Sinsay…

Jednym z licznych atutów Galerii Kociewskiej jest również jedyny w mieście multiplex Kina Helios wyposażony w 4 sale kinowe. Ciekawy repertuar, najaktualniejsze premiery filmowe i specjalne promocje to tylko niektóre powody dla których warto się wybrać do naszego kina.

Galeria Kociewska ma również do dyspozycji klienta bogatą ofertę lokali gastronomicznych.  Można się tu rozkoszować w pysznych potrawach z różnych regionów świata. Dla osób po ciężkim dniu pracy oferujemy  kawiarnie, w których klienci znajdą kawę i pyszne desery.

Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 26 361 m2, a powierzchnia najmu 13 924 m2.

Warto też śledzić aktualne promocje oraz kalendarz wydarzeń – Galeria Kociewska często organizuje różnego rodzaju imprezy oraz akcje społeczne. W Galerii Kociewskiej można zobaczyć różnorodne występy, pokazy oraz wziąć udział w licznych konkursach.

Zapraszamy do odwiedzenia Galerii Kociewskiej!

Z pewnością nasza oferta sprawi, że każdy z Państwa znajdzie tu miejsce warte uwagi.

 

Właścicielem oraz zarządcą Galerii Kociewskiej jest INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych www.inbap.com

INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający przez Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych jest właścicielem m.in. pięciu funkcjonujących obiektów handlowych, pięciu projektów będących obecnie w fazie realizacji oraz licznych nieruchomości ulokowanych na terenie całego kraju.

Inwestycje zrealizowane:

Centrum Handlowe Rywal I, II, III – Biała Podlaska

Centrum Handlowe Hermes – Skarżysko-Kamienna

Galeria Kociewska – Tczew

Galeria Kamienna – Starachowice

INBAG – Bartoszyce

Centrum Handlowe Liwa – Kwidzyn

INBAG – Szamotuły

Galeria Stela – Cieszyn

INBAG – Lubań

Inwestycje w fazie realizacji:

Centrum Handlowe Rywal IV- Biała Podlaska

INBAG – Kraśnik

INBAG – Bogatynia

Serdecznie zapraszamy na zakupy!

kociewska-regulamin-parking-2013kociewska-regulamin-parking-2013-2(1)kociewska-regulamin-parking-2013-3