Dzień Chłopaka

Dziś swoje święto obchodzą Panowie! Życzymy wszystkiego najlepszego!

Akcja informacyjna WWF

W dniach 19-24.09.2022r. zapraszamy do stoiska WWF. WWF (World Wide Fund for Nature) to organizacja pozarządowa zajmująca się ochroną środowiska i zagrożonych gatunków. Przedstawiciele organizacji przeprowadzą akcje informacyjną o charakterze edukacyjnym z zakresu ochrony środowiska i zagrożonych gatunków zwierząt.

ROCZNIK 2022/2023 GOTOWY NA NOWY ROK SZKOLNY! – fotoleracja

W dniu 27 sierpnia w naszej Galerii odbyła się akcja „ROCZNIK 2022/2023 GOTOWY NA NOWY ROK SZKOLNY!”. Był to dzień przepełniony uśmiechem na twarzy najmłodszych z naszych klientów! Rozdawane były atrakcyjne podarunki za zakupy oraz nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, w którym do wygrania były plecaki z wyświetlaczem LCD! Wróćmy do tego dnia jeszcze raz ! Zapraszamy…

ROCZNIK 2022/2023 GOTOWY!

GOTOWI NA NOWY ROK SZKOLNY? Pomożemy Ci w przygotowaniach! Przyjdź do galerii, zrób zakupy i odbierz fajny gadżet ZA DARMO oraz weź udział w konkursie i wygraj jeden z 4 super plecaków z ekranem LCD!

15 SIERPNIA

15 sierpnia obchodzimy święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w związku z czym Galeria Kociewska będzie nieczynna. Zapraszamy ponownie we wtorek!