KINO HELIOS

Ogólnopolska sieć kin Helios serdecznie zaprasza na Filmowe Poranki w nowej odsłonie! Specjalnie z myślą o swoich najmłodszych Widzach co dwa tygodnie kina organizują pozytywne i inspirujące spotkania z ulubionymi bohaterami maluchów. Te niedzielne spotkania to wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów i prezentów oraz wspólna, rodzinna zabawa połączona z edukacją!Kina sieci Helios w całej Polsce zapraszają na Filmowe Poranki w co drugą niedzielę, o godzinie 10:30. Już podczas najbliższego spotkania, 8 maja zapraszamy na zestaw bajek z serii „Dinopociąg”.

W holach kin na dzieci będą czekać liczne atrakcje, a wszystkie seanse rozpoczynać będą konkursy z nagrodami. Ponadto każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzyma upominki od PLAYMOBIL! Z myślą o małych Widzach projekcja będzie się odbywać przy ściszonym dźwięku oraz z lekko przygaszonymi światłami. Każdy uczestnik Filmowych Poranków będzie mógł także wziąć udział w nowej zabawie – ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach niej Widzowie będą rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Wszystkim zabawom towarzyszyć będzie HelioSówka – maskotka Filmowych Poranków w kinie Helios!

Więcej aktualności, konkursów oraz relacji fotograficznych znaleźć można na profilu Helios dla Dzieci: www.facebook.com/HeliosDlaDzieci.

Zapraszamy!