W najbliższą sobotę, 24 czerwca kino Helios w Tczewie świętować będzie swoje piąte urodziny! Na Widzów czekają wspaniałe seanse, liczne niespodzianki, ciekawe konkursy i wiele innych atrakcji. Ponadto z tej okazji obowiązywać będzie wyjątkowa cena biletów – za dowolny seans Widzowie zapłacą tylko 16 złotych!

Przez ostatnie pięć lat Widzowie tczewskiego kina Helios obejrzeli wiele filmowych hitów, bawili się na niezliczonych premierach, seansach specjalnych i witali niejeden Nowy Rok. Filmowe spotkania 24 czerwca będą niepowtarzalną okazją aby podziękować za ten wspólnie spędzony czas, w tę sobotę każdy Widz kina Helios w Tczewie z pewnością znajdzie coś dla siebie!

W holu kina na najmłodszych czekać będzie mnóstwo niespodzianek, m.in.: możliwe będzie stworzenie własnej animacji, odbędą się zajęcia plastyczne i malowanie twarzy. Młodzi Widzowie będą mogli także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z bohaterami filmów, zagrać w Minecraft i wziąć udział w konkursach przy kole fortuny. W holu kina powstanie specjalna ekspozycja obrazująca Tczew jako miejsce akcji polskich filmów! Nagrodą główną w urodzinowym konkursie będzie weekend w czterogwiazdkowym hotelu ze SPA dla 4-osobowej rodziny o wartości blisko 3 000 zł.

Szczegóły dotyczące urodzinowych atrakcji, repertuaru filmowego oraz konkursu dostępne są na stronie www.helios.pl. Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania z kinem Helios w Tczewie!