1. Promocja obowiązuje w dniach od 12 – 16.11.2015 r.

2. Promocja jest organizowana w salonach własnych, salonach franczyzowych oraz sklepie internetowym House, posiadających w sprzedaży asortyment marki House.

3. Promocja nie obowiązuje w salonach Outlet.

4. Każdy klient, który w dniach od 12 – 16.11.2015 r. zakupi co najmniej jedną rzecz z asortymentu marki House, będzie mógł zakupić drugą, tańszą rzecz z rabatem -50%. Warunkiem zakupu drugiej, tańszej rzeczy z rabatem -50% jest zakup co najmniej jednej rzeczy z kolekcji House. Ilość rzeczy na paragonie jest dowolna – klientowi przysługuje rabat z każdych 2 sztuk (tańsza z rabatem -50%).

5. W promocji bierze udział cały asortyment marki House.

6. Promocja nie obejmuje rzeczy obcych marek (Converse).

7. Promocja nie łączy się z innymi promocjami/akcjami promocyjnymi.

8. Jeżeli w dniu promocji w salonie będą obowiązywać inne promocje/akcje promocyjne – klient musi dokonać wyboru z której promocji chce skorzystać.

9. Zwrot towaru : Klient nie może dokonać oddzielnie zwrotu – tylko jednej sztuki zakupionej z rabatem -50% jak również klient nie może zwrócić oddzielnie tylko rzeczy zakupionej w pełnej cenie w promocji. Aby dokonać zwrotu towaru – klient musi zwrócić obie sztuki zakupione w promocji. Jeżeli jedną z zakupionych rzeczy jest towar nie podlegający zwrotom Klientowi nie przysługuje prawo zwrotu towarów objętych promocją.

10. Towar zakupiony w promocji podlega reklamacjom na standardowych zasadach.

11. Wszelkie reklamacje dotyczące promocji należy zgłaszać pisemnie w punkcie sprzedaży. Reklamacje rozpatrywane są w każdym sklepie.