KINO HELIOS

Grudniowe Kino Kobiet i „Firmowa Gwiazdka”

to gwarancja niezapomnianego wieczoru!

 

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na grudniową odsłonę filmowego cyklu dla Pań i brawurową komedię „Firmowa Gwiazdka”. Już 5, 7 lub 8 grudnia (w zależności od wybranego kina) na Panie czeka szalona impreza w świątecznym klimacie podczas seansów Kina Kobiet z filmem „Firmowa Gwiazdka”!

 

Ta świąteczna komedia filmowa, zapewne dołączy do grona hitów, które będziemy później przez lata oglądać w okresie Świąt Bożego Narodzenia! Taki film najlepiej obejrzeć w gronie koleżanek z pracy! Odrobina relaksu przed świątecznym szaleństwem należy się każdej kobiecie!

Kina Helios w całej Polsce zapraszają na szalone seanse w dniach 5, 7 lub 8 grudnia! Przed seansami Kina Kobiet jak co miesiąc nie zabraknie atrakcji i licznych konkursów. Ten film to gwarancja na filmową zabawę jeszcze przed świątecznym szaleństwem.

 

Spotkania Kina Kobiet to miła chwila relaksu w damskim towarzystwie, specjalnie wybrany na tę okazję film i pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych prezentów. Szczegóły najbliższych seansów znaleźć można na stronie: www.helios.pl/grudniowe_kk. Do zobaczenia 5, 7 lub 8 grudnia w kinach Helios!