KINO HELIOS

Maraton Więzień labiryntu w kinach Helios!

W piątek, 26 stycznia sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów na porywający Maraton Więzień labiryntu z premierowym pokazem finałowej części serii – „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”!

Zaprezentowane zostaną wszystkie trzy części ekranizacji bestsellerowej trylogii Jamesa Dashnera. Po sukcesie wydawniczym, seria bardzo szybko zdobyła sobie także ogromną widownię kinową i została uznana za najlepszą od czasu Igrzysk śmierci!

W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek…

Start: 26 stycznia 2018, godzina 23:00. Na ekranach:

  • Więzień Labiryntu
  • Więzień Labiryntu: Próby ognia
  • Więzień Labiryntu: Lek na śmierć (PREMIERA!)

To będzie niezapomniana filmowa noc. Helios zaprasza do zakupu biletów na pierwszy w tym roku seans z cyklu NMF – Maraton Więzień labiryntu! Bilety są już dostępne w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/nmf_WiezienLabiryntu.