KINO HELIOS

 W piątek, 22 września zapraszamy swoich Widzów na wyjątkowo stylowy, bardzo elegancki i wprost zabójczy wieczór z… Kingsmanem!

Nocne Maratony Filmowe przygotowały znakomity zestaw obu części brawurowych ekranizacji kultowej serii opowieści rysunkowych Marka Millara, które wyreżyserował Matthew Vaughn! Punktualnie o godzinie 21:00 NMF rozpocznie się pierwszą ekranizacją – „KINGSMAN: TAJNE SŁUŻBY”, która na zawsze zrewolucjonizowała kino szpiegowskie. Zaraz po krótkiej przerwie Widzowie zobaczą jej długo wyczekiwaną kontynuację, czyli premierowy „KINGSMAN: ZŁOTY KRĄG”! W role niezwykle intrygujących postaci wcielili się między innymi Colin Firth, Samuel L. Jackson, Michael Caine, Julianne Moore, Halle Berry, Jeff Bridges, a nawet sam Elton John! Całości dopełnia angielski humor, niewybredne dialogi i nieustanna akcja, które jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą nikomu zasnąć. Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „Mini Maraton Kingsmana” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_kingsmana.

Do zobaczenia w piątek, 22 września!