KINO HELIOS

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na retransmisję porywającego spektaklu „Piotruś Pan” w ramach cyklu Helios na Scenie. Na poniedziałkowym seansie (23 października, o godzinie 18:30) Widzowie zobaczą doskonale znaną z dzieciństwa historię w znakomitym spektaklu National Theatre.

Wszystkie dzieci dorastają, z wyjątkiem jednego… Gdy Piotruś Pan, przywódca Zagubionych Chłopców, traci swój cień, mądra i dzielna Wendy pomaga mu ponownie się z nim połączyć. W podziękowaniu za tę przysługę zostaje zaproszona do wspaniałej krainy – Nibylandii, gdzie wróżka Dzwoneczek, indiańska księżniczka Tygrysia Lilia i mściwy pirat Kapitan Hook już czekają i zapraszają do przeżywania barwnych przygód.

Na wszystkich Widzów czeka wir magii, muzyki i wyobraźni dla małych i dużych. Każde dziecko będzie zachwycone, w każdym dorosłym obudzi się dziecko! „Piotruś Pan” zawita na ekranach kin ogólnopolskiej sieci Helios 23 października (z myślą o młodych Widzach retransmisja została wyjątkowo zaplanowana w wersji z polskim lektorem).

Odkryj nowe oblicze teatru w kinach sieci Helios w całej Polsce! Szczegółowe informacje dotyczące najnowszego cyklu Helios na Scenie oraz bilety na najbliższe seanse dostępne są pod adresem: Link

Zapraszamy!