KINO HELIOS

„Król Lew” w Heliosie!

Serdecznie zapraszamy na specjalne pokazy hitu wszechczasów! Film animowany „Król Lew” już 19, 20, 28 i 29 marca będzie można zobaczyć na wielkim ekranie w tczewskim kinie Helios.

To nie tylko wspaniała historia i niezapomniane postacie, lecz również nagrodzona dwoma Oscarami ścieżka dźwiękowa. Wszyscy przecież pamiętamy „Can You Feel the Love Tonight”. Teraz kolejne pokolenie młodych widzów ma szansę obejrzeć arcydzieło animacji na dużym ekranie. Także starsi wielbiciele filmu nie odmówią sobie zapewne przyjemności ponownego spotkania z ulubionymi bohaterami z dzieciństwa.

Nadszedł czas by Twoje pociechy poznały legendę Króla Lwa. Tylko w Heliosie wyjątkowe pokazy animacji z dodatkowymi atrakcjami. Oprócz wielkiego hitu, będziecie mogli zobaczyć premierowy materiał nowego serialu „Lwia Straż”, który wkrótce pojawi się na kanale Disney Junior. Czy pamiętacie odważnego Simbę z filmu Król Lew? To właśnie jego syn Kion ma stanąć na jej czele Lwiej Straży, by chronić ziemię przodków. Czy młody lew, który do tej pory cały swój czas poświęcał zabawie z przyjaciółmi, podejmie to wyzwanie? Czy odkryje w sobie prawdziwą moc ryku? Pokazy „Króla Lwa” oraz materiał nowego serialu „Lwia Straż” pojawią się na ekranie tczewskiego kina aż 4 razy – 19, 20, 28 i 29 marca o godzinie 12:00.

W dniach 19 i 20 marca od godziny 11:00 zapraszamy wszystkie dzieci na ciekawe zabawy w holu kina.

Przygotowaliśmy między innymi:

–  konkursy z nagrodami dotyczące „Króla Lwa”

–  dmuchany zamek

–  stoliczek kreatywny, gdzie każde dziecko będzie mogło własnoręcznie wykonać swoją lwią grzywę!

–  zabawy  z chustą animacyjną

– malowanie twarzy

Film pokażemy w tradycyjnej wersji 2D.

Ceny biletów to 17 zł dla wszystkich*

*We wtorek 29 marca, obowiązuje cena „Tani Wtorek” czyli 15 zł!

Serdecznie zapraszamy!