KINO HELIOS

Maraton grozy z premierą „Blair Witch” w kinach Helios!

 

Już za tydzień, 16 września we wszystkich kinach Helios w Polsce odbędzie się mrożący krew w żyłach wszystkich Widzów lubiących mocne filmowe wrażenia: „Maraton Grozy” z premierą filmu „BLAIR WITCH”!

 

Właśnie od premierowego seansu kontynuacji mrocznej filmowej serii „Blair Witch” rozpoczną się nocne emocje spod znaku NMF. Widzowie szybko się przekonają, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

 

Później będzie… równie strasznie! Helios zagra jeszcze: „WARRY DOLLS”, „SINISTER 2” i na koniec – „CITY OF DEAD MEN”! Taka dawka przerażającego strachu z całą pewnością nie pozwoli nikomu zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu!

 

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Szczegółowe informacje dotyczącego najbliższej odsłony cyklu Nocne Maratony Filmowe zostały opublikowane pod adresem: www.helios.pl/nmf_blairwitch. Bilety są już dostępne w sprzedaży, zapraszamy na seanse!