KINO HELIOS

Nocne Maratony Filmowe Helios prezentują – Maraton Niezgodnej z premierowym pokazem długo wyczekiwanego przez Widzów filmu „Seria Niezgodna: Wierna”!

Już w najbliższy piątek, 11 marca we wszystkich kinach Helios odbędzie się Maraton Niezgodnej – niezwykła noc z ekranizacjami jednego z najciekawszych fenomenów literackich ostatnich lat! Zrealizowane z wielkim rozmachem trzy części superprodukcji science fiction również w kinie odniosły ogromny sukces.

 

Po premierze „NIEZGODNEJ” świat był podzielony, „SERIA NIEZGODNA: ZBUNTOWANA” poruszyła go z posad, a dzięki części trzeciej „SERIA NIEZGODNA: WIERNA” poznamy prawdę, która zmieni wszystko… To będzie ostateczna walka o świat i miłość na którą musicie być gotowi! Pewne jest, że po takiej dawce emocji, Widzowie jeszcze długo po powrocie do domu nie będą mogli zasnąć…

NMF przygotował ponadto filmowy konkurs dla swoich Widzów! Wystarczy nakręcić autorski, maksymalnie 5-minutowy horror lub thriller aby wygrać jeden ze skuterów Suzuki Address oraz inne odjazdowe nagrody! Szczegóły: www.helios.pl/nakrec_sie.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na marcową odsłonę cyklu NMF! Szczegółowe informacje zostały opublikowane pod adresem: www.helios.pl/nmf_niezgodna. Bilety są dostępne w sprzedaży, zapraszamy na seanse!