KINO HELIOS

Maraton „Obcego” w kinach Helios!

 

W piątek, 12 maja kina ogólnopolskiej sieci Helios zaproszą wszystkich fanów Science-Fiction  na najbliższą odsłonę cyklu NMF: Maraton „Obcego” z premierowym pokazem najnowszego filmu kultowej serii – „Obcy: Przymierze”!

 

W ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż cztery filmy wybitnej serii wraz z premierą jej najnowszej części. W pierwszej kolejności ekranami zawładnie Ridley Scott z „Prometeuszem” oraz reżyserską wersją słynnego filmu „Obcy – 8. Pasażer „NOSTROMO””! Po krótkiej przerwie Widzowie podziwiać będą laureata aż dwóch Oscarów „Obcy – Decydujące starcie” w reżyserii Jamesa Camerona. Jako ostatni zaprezentowany zostanie kolejny film Ridleya Scotta, jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, „Obcy: Przymierze”!

 

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

 

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF – Maraton „Obcego” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_obcy. Do zobaczenia w piątek, 12 maja o godzinie 23:00!