KINO HELIOS

NMF przestawia „Maraton Pitbulla” w kinach Helios!

 

W piątek, 11 listopada ogólnopolska sieć kin Helios zaprosi swoich Widzów we wszystkich 41 kinach na nie lada gratkę dla fanów mocnych wrażeń – „Maraton Pitbulla” z pełną serią trzech bezkompromisowych filmów w reżyserii Patryka Vegi! Będzie to spotkanie brutalnego świata, nie zawsze grzecznych policjantów i bezwzględnych gangsterów… Tego nie można przegapić!

 

Nocny maraton rozpocznie pierwszy z serii, kultowy już „Pitbull”, następnie Helios zaprezentuje jeden z największych kinowych hitów ostatnich miesięcy: „Pitbull. Nowe porządki”, na koniec Widzowie zobaczą premierowy seans filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Taka dawka filmowych emocji z pewnością jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć.

 

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

 

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na listopadową odsłonę cyklu NMF – Maraton Pitbulla! Bilety są dostępne w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/nmf_pitbulla11.