KINO HELIOS

Maraton Sylwestrowy

31 grudnia w 37 kinach sieci Helios w całej Polsce, Maraton Sylwestrowy w towarzystwie gwiazd kina! Do wyboru dwa zestawy przedpremierowych filmów …

W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Agata Kulesza i Marian Dziędziel, których zobaczymy w filmie „Moje córki krowy”. Po północy pokażemy świetną komedię o pięknie miłości i muzyki, na które jest miejsce nawet najbardziej ponurych czasach, pt. „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W rolach głównych Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i sama Anna Dymna.

W zestawie drugim, przed północą dobrą zabawę gwarantują Olga Bołądź i Piotr Adamczyk w świetnej komedii „Słaba płeć?”, a nowy, 2016 rok rozpoczniemy filmem „Sekret w ich oczach” z plejadą gwiazd światowego kina. W rolach głównych m.in. Nicole Kidman i Julia Roberts.

Będzie wytwornie, tajemniczo i chwilami też dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim baaardzo zabawnie, a wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie nowego roku!

W przerwie o północy wspólny toast noworoczny z lampką szampana!

Start: 31.12.2015. godz. 22:00 do rana

Zagramy Zestaw 1:

  • Moje córki krowy (Przepremierowo)
  • Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy (Przedpremierowo)

Zagramy Zestaw 2:

  • Słaba płeć? (Przepremierowo)
  • Sekret w ich oczach (Przedpremierowo)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.