KINO HELIOS

Maraton Wolverine’a w kinach Helios!

 

W piątek, 3 marca we wszystkich 42 kinach ogólnopolskiej sieci Helios zaprezentowany zostanie brawurowy Maraton Wolverine’a z premierą filmu „LOGAN: WOLVERINE”, w którym Hugh Jackman po raz dziewiąty (i ostatni!) wciela się w tę kultową już rolę.

 

W ciągu jednej nocy Widzowie kin Helios będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć Wolverine’a w trzech filmowych odsłonach, niezmiennie „najlepszego w tym co robi, chociaż nie jest to miłe”.  W pierwszej kolejności na ekranie ukaże się „WOLVERINE”, a po krótkiej przerwie „X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE”. Jako ostatni zaprezentowany zostanie premierowo film „LOGAN: WOLVERINE”, w którym Hugh Jackman żegna się z rolą tytułowego bohatera i serią X-Men.

 

Taka dawka emocji dostarczonych przez niemal niezniszczalnego superbohatera jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć. Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

 

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „MARATON WOLVERINE’A” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_wolverine. Do zobaczenia w piątek, 3 marca!