KINO HELIOS

Maraton Złych Superbohaterów w kinach Helios!

 

Ogólnopolska sieć kin Helios prezentuje najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe z pokazem długo wyczekiwanego przez fanów filmu „Legion Samobójców”. Maraton Złych Superbohaterów we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce odbędzie się już 12 sierpnia!

 

W ciągu jednej nocy Helios zaprezentuje trzy filmy opowiadające o bardzo nietypowych superbohaterach. Na pierwszy ogień zaprezentowane zostaną przygody nieokiełznanego „Legionu samobójców” (zaledwie tydzień po premierze kinowej!), następnie Widzowie zobaczą doskonałą ekranizację jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics – „Deadpool”, a na koniec siódmy film pełnometrażowy o przygodach Batmana – „Mroczny Rycerz”.

 

Taka filmowa mieszanka może nie zapewni sukcesu w walce ze złem, ale gwarantuje  świetną zabawę! Jeśli dodamy do tego oszałamiające efekty specjalne, gwiazdorską obsadę i nieustannie trzymającą w napięciu akcję, to emocje jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą zasnąć żadnemu z Widzów.

Szczegółowe informacje dotyczącego najbliższego Nocnego Maratonu Filmowego zostały opublikowane pod adresem: www.helios.pl/maraton_zs. Bilety są już dostępne w sprzedaży, serdecznie zapraszamy na seanse!