KINO HELIOS

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na najbliższy seans z cyklu Nocne Maratony Filmowe. Już  4 listopada o godzinie 20:00 odbędzie się Minimaraton Bonda z przedpremierowym pokazem filmu „Spectre”!

W ramach NMF zaprezentowane zostaną dwie najnowsze części przygód najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości – Jamesa Bonda. Jako pierwszy zostanie wyemitowany obsypany nagrodami „Skyfall”, a następnie odbędą się pierwsze, przedpremierowe pokazy jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – „Spectre”.

Widzów kin Helios w całej Polsce czeka ekscytujący wieczór z dynamiczną, zapierającą dech w piersiach akcją, wspaniałymi efektami specjalnymi i prawdopodobnie ostatnim filmem o agencie 007 z Danielem Craigiem w roli głównej.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów do zakupu biletów na Minimaraton Bonda w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/NMF_Bond.

Zapraszamy!