KINO HELIOS

Minimaraton „Strażników Galaktyki” w kinach Helios!

 

 

W piątek, 5 maja kina ogólnopolskiej sieci Helios zapraszają swoich Widzów na wyjątkowy wieczór w towarzystwie największych awanturników w całym kosmosie. W repertuarze minimaratonu znajdą się obie części brawurowej filmowej serii z premierowym pokazem „Strażników Galaktyki 2”!

 

Peter Quill, szop Rocket, drzewokształtny Groot, Gomora i Drax Niszczyciel to najbardziej nieprzewidywalna zgraja superbohaterów Marvela. Przez zadziwiające i pełne humoru sploty wydarzeń to właśnie Oni staną się ostatnią nadzieją w walce o przetrwanie galaktyki. Na Widzów czekają oszałamiające efekty specjalne, gwiazdorska obsada i nieustannie trzymająca w napięciu akcja. Taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z Widzów.

 

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

 

Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF – Minimaraton „Strażników Galaktyki” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_straznicy. Do zobaczenia w piątek, 5 maja o godzinie 21:00!