KINO HELIOS

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na kolejną odsłonę ulubionego cyklu Pań! 26, 28 lub 29 października (w zależności od kina) na seansach Kina Kobiet w całej Polsce zobaczyć będzie można poruszającą historię w gwiazdorskiej obsadzie, nagrodzony podczas ostatniego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – „Obce niebo”.

Basia (Agnieszka Grochowska) i Marek (Bartłomiej Topa) mieszkają w Szwecji. Jedno kłamstwo uruchamia lawinę podejrzeń i doprowadza do tego, że szwedzka opieka społeczna potajemnie odbiera im ukochaną córkę. Wówczas jej miłość do matki zostaje wystawiona na próbę, a rodzice muszą zmierzyć się z bezlitosną biurokracją, dla której nie liczą się ludzkie uczucia.

Spotkania Kina Kobiet to nie tylko seanse filmowe. To przede wszystkim przyjemna chwila wytchnienia, spędzona w miłym towarzystwie, a także pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków. Kino Kobiet zaprasza także do udziału w konkursie, w którym wygrać można CROSSOVER Fiat 500X! Wystarczy wysłać kreatywne nagranie kobiecego parkowania „kopertą” oraz potwierdzenie zakupu 3 biletów na Kino Kobiet!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, seansów we wszystkich kinach sieci Helios oraz galerie zdjęć z poprzednich spotkań w ramach cyklu Kino Kobiet znaleźć można na stronie: www.facebook.com/KinoKobiet oraz www.helios.pl.