KINO HELIOS

Odwiedź magiczny Disneyland® Paris z kinem Helios!

 

Z okazji zbliżającej się premiery filmu „Piękna i Bestia” ogólnopolska sieć kin Helios daje swoim Widzom wyjątkową możliwość odbycia podróży marzeń! W specjalnym konkursie do wygrania są aż trzy niepowtarzalne wyjazdy do Disneyland® Paris i udział w ekskluzywnym otwarciu obchodów 25-lecia urodzin Parku!

 

W 2017 roku Disneyland® Paris obchodzi swoje urodziny! Premiera filmu „Piękna i Bestia” to wspaniała okazja dla wszystkich Widzów, aby wygrać wyjazd na imprezę otwarcia obchodów i spędzić niezapomniany wiosenny weekend w rodzinnym gronie.

 

Aby wziąć udział w jubileuszowym konkursie wystarczy wykonać niepowtarzalne zdjęcie przy okazji najbliższej wizyty w kinie Helios. Na kreatywnych kinomanów czekają specjalnie przygotowane ścianki z wizerunkiem magicznej róży, inspirowane klasyczną historią „Pięknej i Bestii”.

 

Każda z trzech nagród obejmuje noclegi w jednym z tematycznych hoteli Disney’a, bilety wstępu do Parku, uczestnictwo w imprezie otwarcia obchodów jubileuszu, spotkanie typu meet & greet z postaciami Disney’a. Ponadto Laureaci Konkursu będą mieli możliwość wejścia do specjalnie wydzielonej strefy VIP oraz wzięcia udziału w uroczystej kolacji oraz imprezie z DJ’em.

 

Premierowe seanse filmu „Piękna i Bestia” zagoszczą na ekranach ogólnopolskiej sieci kin Helios już za dwa dni! Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne są na stronach: www.helios.pl/disneyland25 oraz www.disneylandparis.com.