KINO HELIOS

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na podwójny maraton Halloween! Dwa terminy i dwa zestawy najnowszych, najbardziej mrożących krew w żyłach horrorów czekają na Maratończyków we wszystkich kinach Helios z okazji Halloween 2015!

30 i 31 października we wszystkich kiach sieci Helios Widzowie mogą wybierać spośród aż ośmiu horrorów, które w większości zostały sprowadzone specjalnie z tej okazji.

W zestawie pierwszym pojawią się cztery premierowe filmy, dostępne tylko dla Widzów sieci kin Helios! Będą to najmocniejsze horrory ostatnich miesięcy, a wśród nich: „Dark Was The Night”, „The Houses October Built”, “City Of Dead Men” i „The Evil Inside”. W zestawie drugim pojawi się premierowo „Sparrow”, a następnie: „Poltergeist”, „Byzantium” i na koniec świetny „Coś za mną chodzi”!

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów do zakupu biletów na najbliższe seanse z cyklu Nocne Maratony Filmowe w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/NMF_Halloween.