KINO HELIOS

 

Podwójny Maraton Sylwestrowy w kinach Helios!

 

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów pragnących przywitać Nowy Rok u boku gwiazd na wystrzałowy Maraton Sylwestrowy. Do wyboru będą aż dwa zestawy przedpremierowych filmów!

 

W zestawie pierwszym swój udział na ekranach kin Helios zapowiedzieli James Franco i Zoey Deutch, których Widzowie zobaczą w komedii pod tytułem „DLACZEGO ON?”. Po północy za świetny nastrój odpowiedzialni będą Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Agnieszka Więdłocha oraz Piotr Stramowski w filmie „PO PROSTU PRZYJAŹŃ”. W zestawie drugim na początek tej wyjątkowej nocy na ekranach pojawią się Emma Stone i Ryan Gosling w przepięknym „LA LA LAND”. Po północy ich miejsce zajmą Will Smith, Keira Knightley, Edward Norton, Kate Winslet i Helen Mirren w inspirującym filmie „UKRYTE PIĘKNO”.

 

Sylwester w kinie, to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku! Będzie wytwornie, tajemniczo, ale chwilami też bardzo romantycznie i zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Seanse rozpoczną się o godzinie 21:30, a w przerwie o północy wzniesiemy wspólny noworoczny toast!

 

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów do zakupu biletów na Maraton Sylwestrowy w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_sylwestrowy16.

 

 

Zapraszamy!

Helios Tczew, ul. Pomorska 1, tel. 58 777 26 16