KINO HELIOS

25 września na ekrany kin Helios w całej Polsce zawita pozytywna komedia „Król życia” z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Zobacz historię pogoni za szczęściem w najbardziej pogodnym polskim filmie od lat!

Edward jest najeżony, niemal „zaimpregnowany” na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w zbyt ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swojego starego ojca.

Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę.

Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest zupełnie inne…

Zobacz niepowtarzalną historię pogoni za szczęściem w najbardziej pogodnym polskim filmie od lat! Szczegóły seansów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/krol_zycia. UWAGA! W łódzkim kinie Helios w CHR Sukcesja film będzie dostępny w innowacyjnej technologii Dolby Atmos!