KINO HELIOS

Mikołajki to czas, kiedy kina Helios w całej Polsce wypełniają się uśmiechniętymi dziećmi, które wraz z rodzicami mogą przeżyć wyjątkowe przygody z filmowym Mikołajem! Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na pozytywne seanse 5 i 6 grudnia.

Mikołajki w kiach Helios to wspaniały repertuar, w którym każdy Widz znajdzie coś dla siebie. Niewątpliwą atrakcją będą przedpremierowe pokazy filmu „Bella i Sebastian 2” czy komediowa animacja dla całej rodziny – „Dobry dinozaur” . Ponadto przed wybranymi seansami w ramach Mikołajek czekać będą superkonkursy z nagrodami! Tegoroczne Mikołajki niosą ze sobą także specjalne wydanie Filmowych Poranków ze Scooby-Doo! z filmem „Scooby-Doo! Upiór w operze”.

Z najmłodszymi Widzami spotkamy się 6 grudnia na wyjątkowych seansach z cyklu „Pierwszy raz w kinie”. Skierowane są one do dzieci w wieku 2-6 lat, które wybiorą się do kina po raz pierwszy. Ten szczególny seans najmłodsi kinomani będą mogli obejrzeć w specjalnych dla nich warunkach – w przyciemnionych światłach na sali kinowej oraz z przyciszonym dźwiękiem.

Oprócz wspaniałych seansów podczas całego mikołajkowego weekendu na wszystkie dzieci będzie czekać mnóstwo atrakcji w holach kin. Nie zabraknie oczywiście Świętego Mikołaja, który będzie dbał o uśmiech każdego dziecka oraz każdego, kto tylko czuje się dzieckiem!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na mikołajkowe atrakcje już 5 i 6 grudnia! Szczegóły dotyczące seansów oraz możliwość zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/mikolajki2015.