Piłkarski Dzień Dziecka NA MEDAL ⚽

Dzień Dziecka  obchodzimy,

Na sportowo się bawimy!

W piłkę razem pokopiemy,

Czapki kibica pomalujemy.

Czekają na Was sportowe wyzwania

I atrakcyjne nagrody do wygrania!

Piłkarzykowy  turniej razem rozegramy

Medale wszystkim zwycięzcom rozdamy!

Zapraszamy!

Galeria Kociewska 9 czerwca w godz. 10:00 – 17:00

W PROGRAMIE

Wyspa z siłomierzem –potrenuj strzały na murawie!

Każdy fan piłki nożnej wie, że w tej dyscyplinie liczy się celne oko i siła! U nas będziecie mieli okazję przećwiczyć i usprawnić te umiejętności! Do dyspozycji Klientów, zarówno tych małych, jak i starszych,  dostępna będzie wyspa z profesjonalnym siłomierzem! Będzie to nie tylko idealna okazja do treningu, ale i do zdobycia atrakcyjnych nagród! Kto pierwszy podejmuje wyzwanie?

Wyspa celnościowa -Podejmij wyzwanie na trafne rzucanie!

Sprawdziliśmy już ile drzemie w nas siły, nadszedł więc czas na celność! Kolejna wyspa stanowi nie lada wyzwanie dla każdego piłkarza! Przekonajcie się czy macie celne oko i zawalczcie o nagrody!

Wyspa z piłkarzykami -Turniej czas zacząć!

Kolejna niezbędna umiejętność, o której nie możemy zapomnieć to precyzja! My będziemy ją trenować świetnie się przy tym bawiąc! O każdej pełnej godzinie rozegramy Wielki Turniej, w którym uczestnicy zawalczą o wartościowe nagrody od Galerii!

Wyspa z grami stołowymi Super gry i zabawy z nagrodami od Galerii!

Uwaga! Łamiemy stereotypy! Podczas naszej zabawy udowodnimy, że piłkarzyki to sport nie tylko dla chłopców! Odbędą się tu emocjonujące rozgrywki na piłkarzykowych grach stołowych, na które zaprosimy każdego! Podejmiecie wyzwanie?

Warsztaty Kibica -ozdabiamy czapeczki z daszkiem!

Sportowe wyzwania wywołują niezapomniane emocje! Musimy jednak pamiętać o artystycznej duszy wszystkich obecnych graczy! Z myślą o wszystkich małych artystach przygotowaliśmy wyjątkowe warsztaty KIBICA! Każdy ochotnik otrzyma od Galerii czapeczkę, którą własnoręcznie ozdobi! Będzie to wyjątkowa pamiątka i oryginalny gadżet na zbliżające się mistrzostwa!

Podarunek za rachunek -czyli akcesoria kibica dla każdego Klienta Galerii!

Wszystkich kibiców, którzy wydali na terenie Galerii min. 50zł, zapraszamy po odbiór prezentu, który musi się znaleźć w niezbędniku KIBICA!

Mamy dla was zestaw akcesoriów kibica (pudełko śniadaniowe, przywieszka – szalik, przywieszka – koszulka, chorągiewka)

Wartościowe nagrody tematycznie powiązane z eventem oraz medale dla zwycięzców w konkursach!

Piłkarski Dzień Dziecka musi obfitować w nagrody! Każdy uczestnik zabawy otrzyma od nas upominek, bądź zawalczy o nagrodę główną w jednym z przeprowadzonych turniejów!

(piłki nożne, mini piłkarzyki do gry w domu, akcesoria Kibica, medale)

Barwy narodowe

Tyle atrakcji, tyle emocji! Nie możemy jednak zapomnieć o naszych barwach narodowych! Właśnie dlatego nasze animatorki zostaną wyposażone w specjalne kredy biało czerwone! Przyozdobią nimi każdego kibica, który weźmie udział w zabawie!

Nie przegap świetnej zabawy! ZAPRASZAMY

 

regulamin