• HOME&YOU

  Home&you to wyjątkowa marka jeśli chodzi dekorowanie domów. Zapewnia nie tylko bardzo bogaty wybór dodatków, tkanin, akcesoriów wnętrzarskich. Dostarcza przede wszystkim cennych inspiracji, pozwala na kreację, poszukiwania swojego, niepowtarzalnego stylu. Arkadia zaprasza do starannie zaaranżowanego sklepu, który jest podzielony na cztery integralne strefy, tak jak w domu – salon, kuchnię, łazienkę i sypialnię. Najbardziej rozbudowana oferta dotyczy salonu, niemniej jednak whome&you klienci kupią wiele efektownych wyrobów, które ozdobią pozostałe pomieszczenia. Kolekcje dostępne w sklepie w Arkadii to odzwierciedlenie różnych oczekiwań klientów. Ekskluzywna liniaElegance dla wielbicieli wyrafinowanych dekoracji, Basic – o bardzo uniwersalnej stylistyce czy inspirowana podróżami – Culture.

  Na zakupy w home&you warto zarezerwować nieco więcej czasu. W asortymencie sklepu w Arkadii klienci znajdą bowiem setki pięknych produktów – tekstylia, szkło, zapachy, akcesoria łazienkowe i kuchenne, praktycznie wszystko, o czym marzą.

   

  Salony home&you to nie tylko szeroki wybór tekstyliów domowych i elementów do dekoracji wnętrz, lecz przede wszystkim ciekawe inspiracje dla klientów, staranne aranżacje i przyjemność obcowania z oryginalnym wzornictwem. Witryny salonów home&you to nasza wizytówka. Przyciągają oko staranną aranżacją i przytulnym nastrojem. Nad dobrym stylem naszych prezentacji czuwają profesjonaliści. Przy tworzeniu wystaw nie zapominamy o bieżących okazjach oraz świętach i robimy wszystko, aby jak najlepiej wyeksponować naszą sezonową ofertę. Oferowane przez nas produkty zgodne są z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Z ogromnej ilości propozycji pojawiających się na rynku, wybieramy dla naszych klientów produkty najwyższej jakości, które pomogą zaaranżować przytulne i harmonijne wnętrza ich domów. Zróżnicowanie kolekcji, duża rozpiętość cenowa oraz liczne promocje sprawiają, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.

   

  www.home-you.com

  Promocje