Jedyny taki piątek w roku!

Ostatni piątek listopada to data znana wszystkim miłośnikom zakupów i łowcom promocji. Black Friday, to tradycja zakupowa, która przywędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych i  z roku na rok cieszy się u nas coraz większą popularnością.

Święto Niepodległości

Informujemy, iż sobota 11 listopada jest dniem wolnym od handlu, w związku z czym nasze sklepy będą zamknięte. Zapraszamy ponownie w poniedziałek!

1 listopada Wszystkich Świętych

Informujemy, że 1 listopada jest dniem wolnym od handlu, w związku z czym Galeria Kociewska będzie nieczynna. Zapraszamy ponownie w czwartek!

Festiwal Słodyczy w Galerii Kociewskiej

Zapraszamy do Galerii Kociewskiej na Festiwal Słodyczy, który potrwa od 03 do 17 października. Na stoisku pojawią się takie pyszności jak: żelki w wielu smakach, cukierki krówki, słodycze tureckie. Nie zwlekaj! U nas jest pysznie! Czekamy na Ciebie!

Dzień Chłopaka

Żyj pełnią życia i realizuj swoje marzenia. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka!

Zbadaj słuch w Audikobusie!

28 września (czwartek) 2023 r. w godz. 9:00-14:00 przy wejściu do Galerii Kociewskiej odbędą się bezpłatne badania słuchu. Badanie słuchu – audiometria tonalna – jest bezbolesne, nieinwazyjne i trwa ok. 15 minut. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu.