• ZAKŁADY MIĘSNE NOWAK

  Zakłady Mięsne „NOWAK” działają od 1991 roku. Od początku ich istnienia przywiązujemy ogromną wagę do jakości wyrobów. Współpracujemy ze sprawdzonymi hodowlami trzody, bydła. Posiadamy nowoczesną linię rozbioru mięsa. Zakład nasz, z uwagi na wciąż rosnące wymagania klientów oraz by sprostać wymogom Unii Europejskiej, ciągle modernizuje park maszynowy. Wdrożenie systemu HACCP pozwala nam na utrzymanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów. Naszą siłą jest także zespół fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów wędliniarskich opartych na tradycyjnych recepturach przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu staliśmy się jednym z najnowocześniejszych zakładów mięsnych w województwie pomorskim. Logo naszej firmy kojarzy się z solidnością i jakością oferowanych przez nas produktów. Obecnie nasze wyroby sprzedajemy na rynek Polski centralnej i północnej. Na terenie Trójmiasta posiadamy sieć własnych sklepów firmowych cieszących się uznaniem klientów. Jednym z nich jest sklep w Tczewie, który serdecznie polecamy.

  W naszej ofercie znajduje się około 80 gatunków wędlin, od tradycyjnej parówkowej, z której słyniemy, wielokrotnie wyróżnianej krakowskiej drobiowej, po produkty „Z KASZUBSKIEJ WĘDZARNI”. Produkowany jest także pełen asortyment mięsa wieprzowego, wołowego i podrobów. Zakłady Mięsne „NOWAK” posiadają uprawnienia do eksportu mięsa i wyrobów mięsnych na rynki Unii Europejskiej oraz kraje Europy Wschodniej. Wyroby z logo firmy „NOWAK” są nagradzane na licznych konkursach i targach spożywczych, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jednym z nich są przyznane nagrody w  w tegorocznej edycji targów POLAGRA-FOOD Poznań, gdzie marka Nowak otrzymała główne nagrody i wyróżnienia. Podczas wieczoru branżowego, organizowanego przez Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczpospolitej Polskiej, otrzymaliśmy statuetki w poszczególnych kategoriach oraz wyróżnienia za jakość oferowanych produktów.

  Wędzonka z kaszubskiej gospody – została obdarowana największym zaufaniem konsumentów  i  otrzymała statuetkę za najwyższą ocenę w kategorii – najlepszy wyrób wędliniarski w ocenie konsumenckim.

  Wieprzowina po kaszubsku  – doceniona za innowacyjność kulinarną, przy zachowaniu tradycyjnej technologii wytworzenia, produkt spełni oczekiwania każdej nowoczesnej Pani Domu. Wieprzowinę po podgrzaniu można serwować na obiad oraz podawać na zimno jako przekąskę. Produkt otrzymał 1 miejsce w kategorii mięso w daniach gotowych. Zapraszamy naszych Klientów do codziennego smakowania naszych produktów oraz korzystania z codziennych promocji.

  Strona www: zmnowak.pl
  Telefon: 510-096-655, 58 69 22 849