Maraton Grozy w kinach Helios!

 9 marca we wszystkich kinach Helios odbędzie się Maraton Grozy z ekskluzywnymi pokazami horrorów, dostępnymi wyłącznie na tym maratonie. To będzie pełna grozy, przerażająca uczta filmowa dla nawet najbardziej wymagających miłośników tego gatunku!

Jako pierwszy zostanie zaprezentowany znakomity film „NIEZNAJOMI”, a następnie (premierowo!) jego przerażająca kontynuacja – „NIEZNAJOMI: OFIAROWANIE”. Jako kolejne odbędą się jedyne w Polsce, ekskluzywne pokazy horrorów: „AMITYVILLE: PRZEBUDZENIE” oraz „BYE BYE MAN”! Taka dawka porażającej grozy i obezwładniającego strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z Widzów…

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie Maratonu Filmowego.

Helios zaprasza do swoich kin w całej Polsce na bezsenną noc z filmami, w których GROZA gra pierwsze skrzypce, a jedynym ich celem jest śmiertelnie wystraszyć każdego Widza. Szczegółowe informacje dotyczące Maratonu GROZY opublikowane są pod adresem: www.helios.pl/nmf_grozy03. Bilety są już dostępne w sprzedaży, zapraszamy na seanse!