KINO HELIOS

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów pragnących przywitać Nowy Rok u boku gwiazd na wystrzałowy Maraton Sylwestrowy. Do wyboru będą aż dwa zestawy znakomitych, przedpremierowych filmów!

W zestawie pierwszym swój udział zapowiedzieli: Hugh Jackman, Zac Efron i Rebecca Ferguson, których Widzowie będą podziwiać w przepięknym musicalu „KRÓL ROZRYWKI”. Po krótkiej przerwie na noworoczny toast za świetny nastrój odpowiedzialni będą Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie – „GRA O WSZYSTKO”. Będzie elegancko i chwilami dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie! W drugim zestawie o doskonałą zabawę zadbają Agnieszka Więdłocha, Eryk Lubos i Paweł Domagała w rozbrajającej komedii „GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR”. Po przerwie na powitanie Nowego Roku ich miejsce zajmą: Magdalena Popławska, Artur Żmijewski i Dorota Segda w porywającym filmie „ATAK PANIKI”. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim rozbrajająco śmiesznie.

Filmowy Sylwester to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku! To będzie niezapomniana noc w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów do zakupu biletów na jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy Maraton Sylwestrowy! Bilety na seanse są już dostępne w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/nmf_sylwester.