KINO HELIOS

Helios zaprasza na Mini Maraton Sicario!

20 lipca Nocne Maratony Filmowe zaprezentują Widzom kin Helios pełen emocji Mini Maraton SICARIO z premierą filmu „SICARIO 2: SOLDADO”! To będzie wyjątkowy wieczór z mocnym kinem akcji w roli głównej.

 Jako pierwszy tego wieczoru zaprezentowany zostanie jeden z najlepszych kryminałów sensacyjnych ostatnich lat – brawurowe „SICARIO” z Emily Blunt, Joshem Brolinem i Benicio Del Toro. Zaraz po krótkiej przerwie na ekranach kin Helios w całej Polsce pojawi się premierowo kontynuacja hitu z 2015 roku – „SICARIO 2: SOLDADO”, w którym brutalny świat narkotyków i handlu bronią, staje się jeszcze bardziej mroczny i bezwzględny…

 Kartele narkotykowe, płatni zabójcy i akcja trzymająca w napięciu do samego końca jeszcze długo po wyjściu z kina nie pozwolą nikomu zasnąć. To będzie bardzo mocne rozpoczęcie weekendu!

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie Nocnego Maratonu Filmowego.

To będzie wyjątkowy filmowy wieczór dla wszystkich fanów sensacji – pełen emocji, znakomitych gwiazdorskich kreacji oraz mocnych wrażeń! Bilety są już dostępne w sprzedaży, szczegóły dotyczące seansów w kinach w całej Polsce znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/nmf_sicario.