KINO HELIOS

Nieromantyczny Maraton Horrorów w kinach Helios!

 Sieć kin Helios zaprasza wszystkich, którzy mają dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery na Nieromantyczny Maraton Horrorów! W piątek, 16 lutego odbędzie się przerażająca filmowa noc pełna grozy i strachu… Nocne Maratony Filmowe zaprezentują najlepsze tytuły ostatnich tygodni z premierą filmu „Winchester: Dom duchów”!

W pierwszej kolejności odbędzie się pokaz długo wyczekiwanego horroru „Winchester: Dom duchów”, który opowiada o jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w historii. Następnie zostanie zaprezentowany świetny „Escape Room”, potem na ekranach pojawi się kolejna odsłona kultowej serii „Piła: Dziedzictwo”, a na koniec – mroczny film „Tajemnica Marrowbone”. Na tym maratonie będzie się można przytulać tylko ze strachu!

Start: 16 lutego 2018, godzina 23:00. Na ekranach:

  • Winchester: Dom duchów (PREMIERA!)
  • Escape Room
  • Piła: Dziedzictwo
  • Tajemnica Marrowbone

Kina Helios w całej Polsce zapraszają na pełną strachu ucztę filmową. W ciągu jednej nocy Widzowie zobaczą cztery zupełnie różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest… śmiertelnie wystraszyć! Bilety na seanse są dostępne w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/nmf_nieromantyczny.