KINO HELIOS

Kino Helios w Tczewie zaprasza na rodzinne seanse z animacją „Basia”!

 Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem – Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić. Kino Helios Tczew zaprasza na pozytywne rodzinne seanse podczas najbliższego weekendu, 14 i 15 kwietnia o godzinie 10:30 i 12:00 !

„Basia” to skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół. Każdy z prezentowanych odcinków pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. „Basia” zaprasza do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego – świata bliskiego każdej rodzinie.

Wszystkie seanse filmowej adaptacji kultowych książek dla dzieci rozpoczną konkursy z nagrodami! Każdy zwycięzca otrzyma książkę z serii Basia !

 Już pół godziny przed seansem w holu kina na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje: gry i zabawy, kolorowanki, klocki! Przyjdź i baw się razem z nami!

Szczegółowe informacje dotyczące seansów oraz opcja zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/basia. Kino Helios w Tczewie zaprasza wszystkich Widzów na to pozytywne, familijne wydarzenie już podczas najbliższego weekendu!