KINO HELIOS

„Święto Kina” od jutra w kinach Helios!

 Podczas najbliższego weekendu Widzowie kin ogólnopolskiej sieci Helios będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – już po raz czwarty odbędzie się wielkie „Święto Kina”. Najważniejszym celem akcji jest popularyzowanie kinematografii, kultury chodzenia do kina oraz oglądanie filmów na dużym ekranie.

W sobotę i niedzielę (9-10 grudnia) ceny biletów we wszystkich kinach biorących udział w akcji zostaną obniżone do 12 złotych. Patronat nad akcją objął Polski Instytut Sztuki Filmowej, a ambasadorami zostali aktorzy: Joanna Moro, Sandra Staniszewska, Antek Królikowski, Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk oraz przedstawiciele najmłodszego pokolenia: Julia Kostow oraz Mateusz Winek.

Oczywiście jest co świętować! Polskie kino aktualnie przeżywa okres rozkwitu. Szacuje się, że w tym roku sprzedanych zostanie ponad 60 mln biletów! Rodzime produkcje cieszą się ogromną popularnością wśród Widzów i zdobywają wiele prestiżowych nagród. W akcji biorą udział wszystkie sieci kin oraz kina niezależne zrzeszone w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Podczas najbliższego weekendu ceny biletów na seanse 2D zostaną obniżone do 12 złotych, w przypadku seansów 3D do tej kwoty należy dodać tylko dopłatę za okulary.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na tegoroczną edycję Święta Kina! Więcej informacji można znaleźć na stronie www.swietokina.com oraz na profilu akcji w serwisie Facebook: www.facebook.com/swietokina/.