KINO HELIOS

Maraton Grozy w kinach Helios!

 

24 marca we Tczewskim kinie Helios zostanie zaprezentowany mrożący krew w żyłach MARATON GROZY, a w jego ramach – aż DWIE znakomite premiery: „Baba Jaga” oraz „Lokatorzy”! Widzowie zobaczą różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie wystraszyć…

 

Tej nocy cykl NMF zaprosi fanów mocnych wrażeń na wyjątkową, pełną strachu ucztę filmową. Na ekranach pojawią się aż czterej przedstawiciele gatunku – najlepsze tytuły ostatnich miesięcy! Pierwszym z nich będzie długo wyczekiwany horror „Baba Jaga”. Następnie Widzowie zobaczą świetny „Zło we mnie” oraz kolejną znakomitą premierę „Lokatorzy”. W finale z ekranu straszyć będzie wizjonerski thriller psychologiczny w reżyserii nagrodzonego Oscarem Gore’a Verbinskiego, twórcy ”The Ring” – „Lekarstwo na życie”.

 

Taka dawka obezwładniającego strachu z pewnością jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z Widzów… Pozostaje tylko pytanie – czy fani mocnych wrażeń w kinach Helios są na to gotowi? Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

 

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „MARATON GROZY” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_grozy. Do zobaczenia w piątek, 24 marca!