KINO HELIOS

Nocne Maratony Filmowe w kinach Helios prezentują Maraton Kapitana Ameryka z premierowym pokazem najnowszej części serii: „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”! Już 6 maja w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się noc jednego z najważniejszych bohaterów drużyny Avengers – Kapitana Ameryka!

Zaprezentowane zostaną wszystkie trzy części tej porywającej serii, rozpoczynając od „Pierwszego starcia” przez „Zimowego żołnierza”, aż po premierową „Wojnę bohaterów”. Wszystkich Widzów czeka niezwykła przygoda pełna świetnego humoru, oszałamiających efektów specjalnych oraz emocji jakich dostarczyć może tylko ekipa Avengers.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

 Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na majową odsłonę cyklu NMF! Szczegółowe informacje zostały opublikowane pod adresem: www.helios.pl/nmf_kapitanameryka. Bilety są już dostępne w sprzedaży, zapraszamy na seanse!