KINO HELIOS

W najbliższy weekend, w dniach 10 – 11 grudnia, odbędzie się Wielkie Święto Kina! Wydarzenie jest organizowane już po raz trzeci we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej w kinach w całej Polsce. Z tej okazji bilety na wszystkie filmy będą dostępne w wyjątkowej cenie. Widzowie zapłacą tylko 12 zł za dowolnie wybrany seans! Ambasadorami tegorocznej edycji Święta Kina są Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny.

 

Święto Kina ma na celu promocję kinematografii i propagowanie oglądania filmów na dużym ekranie. To wyjątkowy dzień, kiedy kina w całej Polsce wspólnie świętują oraz oferują bilety w atrakcyjnych cenach. Wszystkie kina biorące udział w Święcie Kina obniżą ceny biletów na wszystkie filmy podczas najbliższego weekendu do 12 zł (przy seansach 3D obowiązuje dopłata za okulary). W ramach promocji polskiej sztuki filmowej, w każdym z kin wielosalowych jedna z sal będzie poświęcona tylko filmom polskiej produkcji. Kampania współfinansowana jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na tegoroczną edycję Wielkiego Święta Kina już podczas najbliższego weekendu, 10 i 11 grudnia! Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są pod adresem: www.helios.pl/swietokina2016.

 

Święto Kina – kultura w zasięgu ręki! Zapraszamy na seanse.