KINO HELIOS

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na majową odsłonę Kina Kobiet! Na roztańczonych seansach 11, 12 lub 16 maja (w zależności od kina) w całej Polsce będzie można zobaczyć pierwszy film z największymi polskimi przebojami – „#WszystkoGra”!

 

Panie będą bawić się w tanecznym klimacie, przy okazji tego tytułu Kino Kobiet zaproponowało  swoim fankom łatwy układ taneczny z nadzieją, że w maju uda się wspólnie zatańczyć do utworu „Tych lat nie odda nikt” – jednego z utworów, które pojawiają się w filmie!

 

#WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia ukrywa tajemnicę z przeszłości…

Reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara® Pawła Edelmana gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Wszystko to w rytmie najpiękniejszych polskich piosenek w nowych aranżacjach. Niezapomniane melodie i doskonałe teksty najlepszych autorów – od Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty przez Maanam po T.Love. Nowy blask tych przebojów podkreślą najlepsi tancerze w porywających choreografiach Agustina Egurroli.

 

Filmy wieczoru oraz wszystkie dodatkowe atrakcje przed seansem Kina Kobiet dobierane są z myślą o Paniach, tak aby każde spotkanie było wyjątkowe. Zapraszamy na taneczne seanse tylko dla Pań, bilety są już dostępne w sprzedaży!