KINO HELIOS

„Siedmiu wspaniałych” wraca na wielki ekran!

 

Siedmiu rewolwerowców łączy siły, aby pomóc w ochronie wioski przed uzbrojoną bandą złoczyńców. Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na premierowe seanse legendarnego westernu „Siedmiu wspaniałych” w nowej odsłonie.

 

Armia bandytów terroryzuje małą wioskę na pograniczu amerykańsko-meksykańskim. Zrozpaczeni farmerzy zwracają się z prośbą o pomoc do grupy rewolwerowców…

 

Siedmiu najemników postanawia stawić czoło przeważającym siłom przeciwnika, choć wydają się nie mieć szans. Czy najtwardsi rewolwerowcy będą w stanie uwolnić wioskę spod bandyckich rządów? Czy zapewnią mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo?

 

Porywający remake legendarnego westernu w reżyserii Antoine’a Fuqua (znanego między innymi z filmów „Dzień próby” czy „Do utraty sił”) to z całą pewnością filmowe emocje na najwyższym poziomie! Na ekranach będzie można podziwiać gwiazdy takie jak: Denzel Washington, Chris Pratt, Vincent D’Onofrio oraz Ethan Hawke.

 

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na premierowe seanse filmu „Siedmiu wspaniałych”! Tego nie można przegapić, bilety są już dostępne w sprzedaży: www.helios.pl/siedmiu.