Wybrane modele kurtek, płaszczy i butów -40%

1. Promocja obowiązuje w dniach od 20.11.2015 r. do odwołania

2. Promocja jest organizowana w salonach własnych, salonach franczyzowych oraz sklepie internetowym House, posiadających w sprzedaży asortyment marki House.

3. Promocja nie obowiązuje w salonach outletowych.

4. Każdy klient, który w dniach od 20.11.2015 r. do odwołania dokona zakupu wybranych modeli kurtek, płaszczy i butów marki House, otrzyma rabat -40% na te produkty. Warunkiem otrzymania rabatu jest zakup wybranych modeli kurtek, płaszczy i butów z kolekcji House – lista modeli objętych promocją dostępna u sprzedawcy. Lista modeli objętych promocją w salonach stacjonarnych może różnić się od listy modeli objętych promocją w sklepie internetowym.

5. W promocji biorą udział wybrane modele kurtek, płaszczy i butów marki House – lista modeli objętych promocją dostępna u sprzedawcy. Modele te oznakowane są specjalnymi fiszkami.

6. Promocja nie łączy się z innymi promocjami rabatowymi / gratisowymi dot. tego samego asortymentu.

7. Jeżeli w dniu promocji w salonie będą obowiązywać inne promocje/akcje promocyjne dot. powyższego asortymentu – klient musi dokonać wyboru z której promocji chce skorzystać.

8. Towar zakupiony w promocji podlega zwrotom i reklamacjom na standardowych zasadach.

9. Wszelkie reklamacje dotyczące promocji należy zgłaszać pisemnie w punkcie sprzedaży. Reklamacje rozpatrywane są w każdym sklepie.