Helios zaprasza na Kino Kobiet!

 

ZAPRASZAMY NA  KINO KOBIET!

5 SIERPNIA (środa) o godz. 18:00 (Helios Tczew)

„JAK BYĆ DOBRĄ ŻONĄ”

Zabierz mamę, siostrę lub przyjaciółkę na wyjątkowy wieczór w tczewskim kinie Helios, przygotowywany specjalnie z myślą o Was! Przed Wami konkursy z nagrodami a następnie finał – fenomenalna komedia z Juliette Binoche w roli głównej!

O godz. 18:00 na sali konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia!

Rozdamy w sumie ponad 20 upominków! Wśród nich między innymi:
zestawy kosmetyków od Biotaniqe,
książki różnych wydawnictw,
vouchery od Senses
Nagroda od Szkoła Żak
i wiele innych!

MOTYW WIECZORU
W sierpniu zagramy francuski film, w związku z tym preferujemy francuski styl: sukienki w grochy, apaszki czy stylizacje a’la Chanel!

OPIS FILMU
Paulette (Juliette Binoche) wraz z małżonkiem prowadzą prywatną szkołę dla dziewcząt, w której nastolatki uczą się, jak być perfekcyjną żoną i panią domu. Niestety po nagłej śmierci męża Paulette odkrywa, że szkoła jest na skraju bankructwa i ona sama musi wziąć sprawy w swoje ręce. Sytuacji nie ułatwiają feminizm i rewolucja seksualna, które z dnia na dzień zmieniają społeczeństwo i świat dookoła. Aby ratować szkołę, Paulette łączy siły ze swoją pierwszą miłością – André (Edouard Baer), ekscentryczną szwagierką – Gilberte (Yolande Moreau) oraz surową zakonnicą Marie-Thérèse (Noémie Lvovsky). Nieoczekiwanie jednak sama zaczyna mieć wątpliwości co do własnych poglądów i przekonań. Czy to możliwe, żeby miała stać się… wyzwoloną kobietą?

Bilety w sprzedaży! Dobre miejsce dla siebie oraz Twojej mamy, przyjaciółki, koleżanek zakupisz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).

ZAPRASZAMY!

Helios Tczew, Galeria Kociewska

Ul. Pomorska 1, Rezerwacja: tel. 58 777 26 16

___

PAMIĘTAJ, W GRUPIE TANIEJ! Bilety dla grup powyżej 15 osób w atrakcyjnej cenie!

Zapytaj o więcej: tel. 516 263 434 lub paula.komin@helios.pl