Kino Helios zaprasza na wyjątkowy seans „Pierwszy raz w kinie”

Pierwszy raz w kinie – wyjątkowy seans dla całej rodziny!

Sieć kin Helios zaprasza na niepowtarzalny na seans! „Pierwszy raz w kinie” to wyjątkowy moment dla całej rodziny. Dzięki temu wydarzeniu pierwsza wizyta w kinie będzie niezapomnianym przeżyciem. W najbliższą niedzielę, 29 września najmłodsi Widzowie kin Helios zobaczą wesołe pokazy polskiego serialu animowanego – „Pamiętnik Florki”!

Tego dnia maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, zasiądą w wielkich fotelach i przeżyją pierwsze bajkowe emocje! Czekają na nie naprawdę wyjątkowe warunki: światła w salach kinowych pozostaną tylko lekko zapalone, a dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki zapewnią młodym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik seansu otrzyma pamiątkowy dyplom oraz okolicznościowy balon.

„Pamiętnik Florki” to polski serial animowany o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki, oparty na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Mali widzowie mogą śledzić losy Florki i obserwować, jak ich ulubiona bohaterka radzi sobie z tym co myśli i czuje. Z jej codziennymi przygodami z łatwością utożsami się każdy przedszkolak. Serial ma cenne walory edukacyjne, jednak przedstawione są one w lekki, przyjemny dla odbiorcy i pełen wdzięku sposób. Serial prezentowany jest w ramach cyklu „Bajki z Polski”, do którego należą także inne wartościowe rodzime seriale, takie jak „Przytul mnie” czy „Żubr Pompik”.

Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Szczegółowe informacje oraz możliwość zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/prwk. Do zobaczenia na rodzinnych seansach już w najbliższą niedzielę!