Kino Kobiet ponownie w Heliosie

 

ZAPRASZAMY NA  KINO KOBIET!
26 SIERPNIA (środa) o godz. 18:00 (Helios Tczew)

„WŁOSKIE WAKACJE” 

Zabierz mamę, siostrę lub przyjaciółkę na wyjątkowy wieczór  w tczewskim kinie Helios, przygotowywany specjalnie z myślą o Was! Przed Wami konkursy z nagrodami a następnie finał – Liam Neeson z synem, a w tle malownicza Toskania… gdzie wszystko można zacząć od nowa.

O godz. 18:00 na sali konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia!


Rozdamy w sumie ponad
20 upominków!

Wśród nich między innymi:
zestawy kosmetyków od Biotaniqe,
książki różnych wydawnictw,
Vouchery od SENSES
Voucher od Po maluchu
i wiele innych!


MOTYW WIECZORU
Jedni wypatrują już jesieni, ale my mówimy NIE! Lato jeszcze się nie skończyło. Ubieramy się wakacyjnie i plażowo! Słomiany kapelusz i okulary przeciwsłoneczne to chyba element niezbędny?

OPIS FILMU
Robert i jego syn Jack przyjeżdżają do Włoch, by jak najszybciej sprzedać rodzinną willę. Okazuje się jednak, że dom wymaga gruntownego remontu, ich przymusowe wakacją potrwają dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii… wszystko można zacząć od nowa.

Bilety w sprzedaży!
Dobre miejsce dla siebie oraz Twojej mamy, przyjaciółki, koleżanek zakupisz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

 

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).

ZAPRASZAMY!

Helios Tczew, Galeria Kociewska
Ul. Pomorska 1, Rezerwacja: tel. 58 777 26 16

___

PAMIĘTAJ, W GRUPIE TANIEJ! Bilety dla grup powyżej 15 osób w atrakcyjnej cenie!

Zapytaj o więcej: tel. 516 263 434