Mikołajki w Kinie HELIOS

MIKOŁAJKI W KINIE HELIOS TCZEW

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. W kinach Helios będzie on pełen specjalnych seansów z nagrodami, konkursów, zabaw, gier i wielu innych atrakcji!

Ponadto 6, 7 i 8 grudnia w każdym z naszych kin będzie można spotkać Mikołaja z workiem pełnym łakoci!Przygotowaliśmy dla Was bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:

 • Kraina lodu 2 – Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?
 • Śnieżna paczka – Pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.
 • Młody renifer Alex – fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.
 • Ratujmy Florę – Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!

Czeka na Was moc atrakcji!

Na wszystkich czekać będzie najprawdziwszy Święty Mikołaj, który chętnie spotka się z wszystkimi dziećmi.

Nasz plan atrakcji:

 • W sobotę:

O godzinie 12:00 oraz 13:00 Występ iluzjonisty z Animacji Kreatywnej Zabawy Świat magii i iluzji będzie jeszcze bliższy! Wspaniały magik zabierze uczestników w niezapomnianą podróż po jego świecie.O godzinie 14:00 oraz 15:30 Pokazowy trening piłkarski Stowarzyszenie Piłkarskie Wisła Tczew i mali piłkarze z rocznika 2007-2008 pod czujnym okiem trenera Pana Damiana Nowaczyk

 

a przedstawią swoją pasję jaką jest piłka nożna oraz zabiorą dzieci w świat sportu.

 • W niedzielę:

O godzinie 10:45 oraz 12:00 Występ iluzjonisty z Animacji Kreatywnej Zabawy Świat magii i iluzji będzie jeszcze bliższy! Wspaniały magik zabierze uczestników w niezapomnianą podróż po jego świecie.

O godzinie 14:00 oraz 15:30 Pokazowy trening piłkarski Stowarzyszenie Piłkarskie Wisła Tczew i mali piłkarze z rocznika 2007-2008 pod czujnym okiem trenera Pana Damiana Nowaczyka przedstawią swoją pasję jaką jest piłka nożna oraz zabiorą dzieci w świat sportu.

Od godziny 13:00 w holu kina pojawi się FOTOBUDKA Fotoshopka (www.fotoshopka.pl) umożliwi Wam zatrzymanie mikołajkowej chwili na dłużej i zaprosi do wspólnych zdjęć w świątecznym klimacie.

W oba dni natomiast zapraszamy do stoisk w holu kina :

 • Stoisko przyrodnicze – przygotują Martyna Markiewicz i Mariusz Janowski, studenci z Uniwersytetów w Gdańsku i Poznaniu. Ich największą pasją jest ornitologia – nauka zajmująca się obserwowaniem ptaków, poznawaniem ich zwyczajów i troska o nie. Podczas spotkania z dziećmi będą uczyli rozpoznawać gatunki ptaków, które możemy spotkać jesienną porą, na podwórku, w parku czy w drodze do przedszkola. Poruszą także temat dokarmiania naszych skrzydlatych przyjaciół. Wytłumaczą czy warto to robić i w jaki sposób. Oprócz ornitologii równie ważnym dla nich tematem jest ekologia. Dzięki naszym gościom będziemy mieli okazje dowiedzieć się jak czuje się nasza planeta, jak możemy jej pomóc i dlaczego dzieci powinny być szczególnie wyedukowane w tym temacie.
 • Pracownia ozdób świątecznych, gdzie każde dziecko będzie mogło udekorować swoją choinkę, narysować Świętego Mikołaja, a także napisać list do Świętego Mikołaja, a w nim podzielić się swoimi marzeniami i tym co chcielibyśmy znaleźć pod bożonarodzeniowym drzewkiem.
 • Malowanie buziek, dzięki tej atrakcji każde dziecko będzie mogło chociaż na chwilę zamienić się w postać z ulubionej bajki
 • Generator baniek mydlanych: zrobi nam ogromną bańkową śnieżycę
 • Gry i zabawy zręcznościowe oraz manualne

Daj się oczarować magii wielkiego ekranu! Przeżyj niesamowitą przygodę i przyjdź na Mikołajki w kinach Helios!Ceny biletów:Na Mikołajki w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

PARTNERZY LOKALNI: