?WIELKANOCNE KREACJE

Strojny stół i zapach wiosny,

Nastał już ten czas radosny!

Stylową Wielkanoc wspólnie szykujemy,

Prezenty rozdając, bawić się będziemy!

Wielki konkurs dla szkół także ogłosimy,

Za najpiękniejsze pisanki młodzież nagrodzimy!

Zapraszamy!

Galeria Kociewska 24 marca 2018 r w godzinach 10:00-16:00

PODARUNEK ZA RACHUNEK

W Galerii Kociewska podzielimy się jajkami z naszymi Klientami!

Klienci, którzy w dniu eventu zrobią zakupy na terenie Galerii za min. 50zł, otrzymają świeczki w kształcie wielkanocnych pisanek. Będzie to idealny prezent na nasz wielkanocny stół!

Regulamin konkursu_Wielkanocny podarunek za rachunek_Galeria Kociewska

STYLOWE WARSZTATY KREATYWNE

  • Stylowe dekoracje do domu

Każda Pani domu marzy o wyjątkowym, oryginalnie przystrojonym,stylowym stole na Wielkanoc. Z myślą o Klientach Galeria przygotowała wyjątkowe warsztaty, podczas których własnoręcznie stworzymy wiosenne dekoracje! Słomiane bazy pod wianki, mech, wstążki, bazie, kolorowe kwiaty i wiele innych artykułów dekoracyjnych będą mieli do wyboru uczestnicy warsztatów. Gotowe stroiki nie tylko nadadzą się do dekoracji stołu, będą również świetnym wiosennym dodatkiem do zawieszenia na drzwiach lub w oknie!

  • Zapach wiosny-kompozycje potpourri

Zastanawialiście się kiedyś, jak pachnie wiosna? Podczas naszych warsztatów kreatywnych nie tylko sami stworzymy wiosenne kompozycje zapachowe, ale wypełnimy nimi również nasze domy. Walorem suchego potpourri jest nie tylko zapach, ale i piękny wygląd! Nie może więc go zabraknąć podczas stylowej Wielkanocy. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma dekoracyjny woreczek, który wypełni własnoręcznie stworzoną, pachnącą kompozycją i zabierze do domu!

  • Warsztaty z jajem! Ozdabianie pisanek styropianowych

Aby atrakcji nie było mało, wszystkich Klientów Galerii zapraszamy na pisankowe szaleństwo pełne wiosennej zabawy. Powstaną tu piękne pisanki, które uczestnicy zabiorą do domu na pamiątkę.

Styropianowe jajeczka, tasiemki, cekiny, guziczki, piórka, filce i wiele innych akcesoriów będzie do dyspozycji uczestników warsztatów. Całość poprowadzą doświadczone animatorki, które pomogą maluchom podczas kreatywnych prac plastycznych. Będzie się działo!

ROZSTRZYGNIEMY RAZEM KONKURS DLA SZKÓŁ

Z okazji Świąt Wielkanocnych mamy także specjalny konkurs dla lokalnych szkół. Do udziału zaprosimy przedstawicieli szkół, którzy udekorują ogromne styropianowe pisanki.

?ZAPRASZAMY NA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ