WSPÓLNE GOTOWANIE NA SZKOŁY POWITANIE

Z wakacjami się żegnamy,

Szkołę zdrowo powitamy!

Uczestnik MesterChef Junior u nas zagości

I naszykuje same pyszności!

W koło fortuny razem zagramy

Super nagrody za udział mamy!

Za zakupy Klientów w tym dniu nagrodzimy

I worko-plecaczki sami ozdobimy!

Zapraszamy do naszej Galerii 2 września na wspaniałą zabawę, świetne prezenty i ogrom promocji!

Najlepszy czas na skompletowanie szkolnej wyprawki we wspaniałej atmosferze.

 

Nasi goście specjalni urządzą nam pokaz kulinarny z degustacją. Smacznego!

Powitanie szkoły w Galerii Kociewskiej będzie wyjątkowe! Będziemy gościć uzdolnionego młodego kucharza Karola Migdałka, uczestnika znanego i lubianego programu MasterChefJunior, który nie tylko pokaże nam jak przygotować zdrowe pierwsze śniadanie czy smaczny koktajl, opowie on także o jego przygodzie z gotowaniem! Poprowadzi również konkurs kulinarny dla dzieci, w którym nagrodami będą książki kulinarne wraz ze specjalną dedykacją dla zwycięzców!

O owocowy zawrót głowy – przyprawi nas koło fortuny z nagrodami.

Tylko u nas będziecie mieli niepowtarzalną okazję do zagrania w najzdrowsze koło fortuny! Na specjalnie przygotowanym stanowisku konkursowym każdy uczestnik będzie mógł wylosować zestaw zadań do wykonania, zdobyć jak największą ilość punktów i zawalczyć o nagrody! Co godzinę wyłonimy zwycięzców i rozdamy nagrody!

Regulamin konkursu

By niejadek zjadł obiadek udzielimy konsultacji dietetycznych.

Z myślą o rodzicach, którzy zastanawiają się nad zmianą nawyków żywieniowych swoich pociech, przygotowaliśmy wyjątkowe, darmowe konsultacje dietetyczne!

Zapraszamy do  stolika dietetycznego 🙂 Mój Dietetyk. Będzie można skorzystać z darmowych konsultacji i zabrać do domu ciekawe materiały dla dzieci i dorosłych. W planach również konkurs wiedzy żywieniowej z nagrodami (m.in. zaproszenia na darmowe konsultacje w gabinecie, bony zniżkowe).

Będziemy degustować i ćwiczyć.

To świetna okazja żeby pokazać małym niejadkom że to co zdrowe jest pyszne!

Specjalnie dla nas Klub Fitness Ebrogym przygotuje pyszne degustacje i energetyczne pokazy!

Na naszych warsztatach kreatywnych, dzieci pięknie udekorują Worko-plecki, które zabiorą z sobą do szkoły!

Oryginalna wyprawka szkolna to podstawa! U nas powstaną same autorskie dzieła sztuki. Worek na buty, a może plecaczek? decydujecie sami! Własnoręcznie ozdobicie specjalnymi pisakami do tkanin, ćwiekami, guzikami i tasiemkami! Ograniczać będzie Was tylko wyobraźnia, którą nasze animatorki rozbudzą podczas warsztatów! Będzie to dzień pełen wyzwań i dobrej zabawy!

  „PODARUNEK ZA RACHUNEK!”

Wraz z nowym rokiem szkolnym nadeszły niespodzianki dla wszystkich Klientów naszej Galerii! Każdy kto w dniu 2 września dokona zakupów na terenie Galerii za min 50zł, będzie mógł odebrać szkolny piórnik, który będzie idealnym prezentem dla każdego ucznia! Nagrody wydawane będą do wyczerpania zapasów!

Nie zwlekajcie i nagrody zgarniajcie!

Regulamin konkursu

Zapraszamy na moc gier i zabaw dla dzieci i dorosłych!

Prowadzący zorganizuje gry i zabawy dla dzieci i dorosłych dostosowane do ich wieku.  Przeprowadzi turnieje, wręczy nagrody i wywoła niejeden uśmiech na buziach naszych milusińskich!

Na wszystkich uczestników w konkursach czekać będą upominki!

Wszystkie maluch zapraszamy na super przejażdżkę!

Dla najmniejszych mamy darmowe przejażdżki autkami!